Atrakcje

Gościniec u Krysi jest wspaniałym miejscem, aby odpocząć od codziennych obowiązków, nabrać sił, pooddychać świeżym powietrzem.

Nasz obiekt oddalony jest od drogi, dlatego naszym Gościom gwarantujemy ciszę oraz spokój. Dom z każdej strony otoczony jest zielenią. Do dyspozycji Gości oddajemy piękny ogród z huśtawkami dla dzieci oraz drewnianą altaną. Zarówno w okresie letnim jak i zimowym organizujemy posiady góralskie z pieczeniem kiełbasek.

Niemałą atrakcją – zwłaszcza dla dzieci – są zwierzęta, które również posiadamy. Dzieci mają możliwość nakarmienia konia, kozy, czy krowy.

Bliska odległość Tatr umożliwia turystom wycieczki w różne partie gór niezależnie od pory roku. Z Gościńca u Krysi mogą Państwo udać się również w Gorce, Pieniny, na Babią Górę lub nieco dalej np.: do Krakowa, czy Wieliczki. Bańska Niżna jest idealnym miejscem wypadowym jeśli chodzi o wycieczki rowerowe, trekkingi itp. Istnieje spora liczba tras rowerowych i szlaków pieszych przebiegających przez naszą miejscowość.

W okresie zimy, w sąsiedztwie ośrodka funkcjonują wyciągi narciarskie z całym zapleczem rekreacyjnym.Będąc na Podhalu warto także skorzystać z wód geotermalnych w Szaflarach, Bukowinie Tatrzańskiej lub Białce.